БРЕНДА ІСТОРІЯ

Ніколь Лі - міжнародна компанія, що базується в Лос-Анджелесі, Каліфорнія.

Brand Story

Його перший запуск відбувся в 2004 році групою Nicole на чолі з Семюелем Лі, який заснував «NICOLE HANDBAG» з твердим переконанням пропонувати сумочки з якісними матеріалами та ретельно виготовляти.

У 2006 році видатний та талановитий дизайнер Сьюзі Хан приєднався до компанії, піднявши її на новий рівень. Сьюзі додала прізвище "LEE", щоб вшанувати своє дівоче прізвище, інтегруючи своє корінне коріння у своє мистецтво. Так народився бренд Nicole Lee.

Ніколь Лі швидко стала мейнстрімом у моді, здобувши визнання від редактора журналу Handbag 101 Pro. Його творчість, оригінальність, функціональність та авангард позиціонували Ніколь Лі як міжнародний бренд. Його унікальні конструкції та якісні вироби широко визнані у світі моди.

``Ми вважаємо, що мода повинна бути веселою і освіжаючою``.

Samuel Lee Генеральний директор

Самуель і Сюзі - це творчі розуми, що ведуть Ніколь Лі Груп: Самуель відповідає за управління, експлуатацію та стратегічні аспекти компанії, а Сьюзі разом зі своєю командою дизайнерів надають продуктам унікальний стиль, беручи на себе всю свою пристрасть моди на кожну з сумок і виробів, натхненних прекрасними європейськими пейзажами, напруженим способом життя Нью-Йорка та повсякденною модою Лос-Анджелеса. Так створюються якісні сучасні сумочки для жінок, які люблять екстравагантну і цінують моду.

NICOLE LEE присутній у більш ніж 30 країнах. Його престиж був визнаний у таких містах, як Лондон, Париж, Токіо, Мілан, Рим та Мадрид, відомі своєю пристрастю до моди.

З такою кількістю брендів по всьому світу, лише деякі торкаються серця своїх клієнтів. У Ніколь Лі ми прагнемо не лише створювати продукти, які вже існують на ринку, але ми постійно прагнемо до оригінальності, до створення продуктів, які зможуть зв’язатися з нашими клієнтами та йти разом з ними у будь-який час. Завдяки чудовій якості та дизайну ми хочемо стати частиною вашого життя, від вашої щоденної діяльності, до всіх ваших особливих моментів.

Brand Story
Brand Story

Наша вишуканість є першорядною, і ми завжди обираємо видатні дизайни. Мультикультурний досвід SUZY, її дитинство в Сеулі та Буенос-Айресі, а також її нинішній будинок у Лос-Анджелесі надають дизайну кольорів та характеру.

Після всіх своїх досягнень SAMUEL та SUZY завжди залишаються скромними. Вони є прекрасними прикладами лідерства як усередині компанії, так і за її межами, як за рівнем інновацій, цінностями та доброчесністю як окремих людей.

Завдяки зростаючому попиту бренду компанія постійно зростає, роблячи свою продукцію доступною у багатьох містах та країнах.

ВІДЗІЯ ТА МІСІЯ

Зір.

Бути світовим лідером у модному аксесуарі, будучи частиною життя кожної жінки, торкаючись їх серця за допомогою інноваційних, сучасних продуктів, що характеризуються їх високою якістю, змушуючи їх відчувати себе неповторними та різними.

Місія.

Створюйте тенденції, які перетворюються на чудові та інноваційні продукти для жінок, завдяки творчому та кваліфікованому колективу, завжди шануючи індивідуальні цінності та особистість наших клієнтів, службовців та ділових партнерів.

Цінності.

· Цілісність
· Інновації
· Оригінальність
· Покірність

Наша команда управління