НАША ДНК

Маючи понад 15-річний досвід роботи, Ніколь Лі - це всесвітньо відомий і відомий бренд, завдяки своїй елегантності та якості в кожній із вироблених виробів.

Our DNA

Маючи понад 15-річний досвід роботи, Ніколь Лі - це всесвітньо відомий і відомий бренд, завдяки своїй елегантності та якості в кожній із вироблених виробів. Оригінальні сумочки та аксесуари Ніколь Лі були створені групою експертів у галузі дизайну моди під керівництвом Сюзі Хан, однієї з найвідоміших модельєрів у світі, і були виготовлені з урахуванням найвищих міжнародних стандартів виробництва та якості, використовуючи вишукані. і тонких матеріалів.

Всі наші продукти характеризуються:

Our DNA

Міжнародний бренд

Ніколь Лі має присутність у більш ніж 30 країнах, що створюють вишукані дизайни для таких модних ікон, як Буенос-Айрес, Лос-Анджелес, Мадрид, Сан-Паулу, Сідней та Токіо.

З 2004 року

Маючи понад 15-річний досвід Ніколь Лі здобув престиж і визнання в міжнародній індустрії моди.
Our DNA
Our DNA

Ексклюзивні конструкції

Всі наші дизайни вважаються модними вперед, відрізняються сміливістю, авангардністю та інновацією.

Suzy Han

Міжнародний дизайнер, який постійно подорожує світом у пошуках нових тенденцій моди та перетворює їх у красиві сумочки та аксесуари.
Our DNA
Our DNA

Міжнародні дистриб'ютори

Через ексклюзивних міжнародних дистриб'юторів Ніколь Лі надає лінійки продуктів на ринках модних ікон, доступних у багатьох країнах.
Our DNA

Як і будь-яка престижна і визнана у всьому світі торгова марка, ми можемо стати об'єктом недобросовісних людей, які можуть використовувати наш бренд та гарну репутацію, продаючи неоригінальну продукцію чи наслідування через підроблені веб-сайти або в магазинах сумнівної репутації. Оригінальний продукт Ніколь Лі не знижує його якість, щоб продавати за нижчою ціною.

У NICOLE LEE ми захищені законом за виключні права на використання та викриття нашого бренду через юридичні дії проти будь-якої особи чи компанії, яка намагається порушити ці права, і, в свою чергу, породжує зневагу до нашого бренду за використання його в продуктах низької якості, ніж ті, які ми використовуємо в нашій продукції по всьому світу, тим самим обманюючи наших клієнтів і завдаючи шкоди іміджу та престижу, який представляє Ніколь Лі.

Продукти Nicole Lee розповсюджуються тільки через наших авторизованих партнерів у кожній країні. Вони зустрічаються лише у магазинах, що продаються у багатьох брендах, магазинах та бутиках, належним чином дозволених.

Якщо ви знаєте будь-яку особу чи бізнес-маркетингові копії нашого бренду, повідомте про це на електронну пошту чи набираючи номер безпосередньо в нашому головному офісі в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, США.

Our DNA